<< translate for english FRIENDS/LIONS etc...If you Enter Shikari reading this, WE absolutely love you. ♥

Vídeňský report aka Enter Shikari ve Vídni

22. ledna 2013 v 17:39 | Admin |  O nich
Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Entři se Česku tento rok (zatím) vyhýbají a tak se parta našich fans rozhodla navštívit je v sousední Vídni. Přináším vám report Davida Kudra.
...Lístky jsme pořešili přes oficiální stránky entershikari.com platbou přes účet a obratem nám na mail přišlo potvrzení s kódem, který nám na místě hodinu před začátkem vyměnili za lístek. Do Vídně jsme jeli z Olmouce díky Student Agency víc než levně, za 540 kč tam a zpět. Pohodlná cesta za ty peníze. Po příjezdu jsme si koupili celodenní lístek na MHD za 7 éček (platilo jak na metro, tak i na bus). Hned jsme se vypravili do hotelu, kde jsme složili zbraně a věci na spaní. Hotel našla kamarádka. Je v centru města a za 12 eur na noc víc než luxus, sprcha, wi-fi, tv a perfektní spaní. Poté jsme se vypravili směr Arena Vienna. Bylo nám řečeno, že lístky musíme do 5. hodiny vyzvednout, takže sme pelášili co to šlo. Nicméně na místě jsme se však dozvěděli, že lístky nám dají až v sedm hodin, kdy se otvírají dveře do haly. Tak jsme počkali ve vedlejším pajzlu, kde jsme se mohli aspoň ohřát.Čekání před halou se vyplatí, protože jsme tam byli první a potkali jsme Roba!Ten v kabátku z dálky poznal, že asi víme o koho jde a se slovy "hello guys" za námi přišel. Neváhali jsme a hned jsme dali fotku! Popřál nám, ať si užijeme show, obrátil se a zmizel někde v dálce. A tak se taky stalo!Playlist byl víc než solidně našláplý.

1. System...
2. ...Meltdown
3. Sssnakepit
4. Antwerpen
5. Gandhi Mate, Gandhi
6. Sorry, You're Not a Winner
7. Destabilise
8. Return to Energiser
9. Warm Smiles Do Not Make You Welcome Here
10. Gap in the Fence
11. Juggernauts
12. Arguing with Thermometers
13. Mothership
..................
14. Constellations
15. Pack of Thieves
16. Zzzonked

Show stála za to, kluci to rozjeli ve velkém stylu (kdy to nerozjeli?). S bandou jsme asi trošku vynikli z davu, protože jsme na ně byli řádně připravení. V jednom supermarketu prodávali výstražné trojúhelníky, které měly několik červených led diod, a ty jsme samozřejmě měli s sebou, takže jsme upoutali nejen pozornost kapely, ale i supporťáků, kteří si nás točili.


Takže zážitek z první řady vynikající! Vybojovali jsme od Roba paličku, ale tím to bohužel haslo....Po odbavení ze šatny, které mě taky svou přítomností překvapily jsme se vydali zpět na hotel, vše šlo hladce a tak už jsme o půl jedné váleli šunky. Rozhodně to stálo za to! Koneckonců jsme tam nebyli jediní Češi, před vchodem jsme jich potkali asi dalších dvanáct.
System
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama